Nejen pro zdraví

Nejen pro zdraví


Ře existuje kolagen spousta lidí ví. Ale k čemu je vlastně dobrý už spoustu lidí nezajímá. Přitom bez kolagenu bychom měli život značně složitější, ne-li zcela nemožný. Kolagen si naše tělo umí samo vyrábět, ale postupem času to přestává umět a tak je potřeba kolagen do těla dostávat jinak. Tato schopnost se ztrácí zhruba ve třiceti letech, což začínáme pociťovat zejména na pokožce. Začínají se nám tvořit první vrásky, a pokud se o sebe nebudeme pořádně starat, brzy na nás půjde vidět kolik let nám skutečně je.

pokožka vrásky

Hlavně ženy mají problém s vráskami
Zestárnout nechce nikdo, ale bohužel se stáří nelze vyhnout. Co je ale možné je zvrátit vliv stárnutí nejen na náš vzhled ale i na zdraví. Kolagen je obsažený v mnoha potravinách, které ale mezi většinou populací nejsou zrovna oblíbené. Jedná se totiž například o ovar, který většina lidí, natož ženy, opravdu nemusí. A tak je potřeba brát kolagen jako třeba kladinový nápoj.

Kolagen je v našich chrupavkách, v kůži, vlasech, nehtech, a tak je potřeba ho mít dostatek, aby všechny tyto části našeho těla fungovaly dobře. Pokud budete mít kolagenu málo, bude vaše pokožka stárnout rychleji. Jestli nechcete mít spoustu vrásek, bez kolagenu se prostě neobejdete. Ideální je mořský kolagen, který je vyráběný z mořských ryb. Právě ty mají v sobě kvalitního kolagenu nejvíce. Navíc je snadno stravitelný a jeho efekt je prokázaný.

kolagen prášek

Jaký vybrat?
V posledních dvou letech se doslova roztrhl pytel s kolagenem. Vyrábí ho mnoho firem, a tak je pro někoho problém vybrat si skutečně kvalitní. Orca nabízí skvělý kolagen za velice příznivou cenu. Navíc můžete vstoupit do klubu, díky kterému budete mít dopravu zdarma každý měsíc a váš kolagen budete mít za lepší cenu.

Orca má vědecky podložené účinky na zdraví, vyzkoušejte ho a sledujte jak je vaše tělo pevnější a zdravější.