Proč si nepožádat?

Proč si nepožádat?


Všechno hodně zdražilo, a základní životní potřeby zdražily asi nejvíc. Problém vyjít s penězi tak má čím dál více rodin s malými dětmi, protože jejich životní potřeby se s přibývajícím věkem neustále zvyšují. Děti pořád potřebují třeba oblečení a boty, ze kterého velice rychle vyrostou. Rodiče se často nestačí divit kam všechny peníze mizí, a to stačí mít jen dvě malé děti. Ani přídavky od státu nepokryjí zvýšené náklady, které rodiče mají.

propiska papír

Pracujete v Německu?
Lidé žijící v blízkosti hranic s Německem často využívají možnosti pracovat právě tady. Za stejnou práci zde dostanete daleko vyšší mzdu, a to je hlavním motivem zejména otců od rodin. Chtějí co nejlépe zabezpečit svou rodinu, a ruku na srdce – když máte možnost, pracovali byste za méně peněz? Každý chce vydělat co nejvíc, takže se není čemu divit, že lidé využívají možnosti práce v zahraničí. Lidé bydlící u hranic mohou dojíždět, což jim umožňuje být přes pracovní týden s rodinou.

formuláč propiska

Ti kteří pracují v Německu mají nárok na pobírání německé obdoby přídavků na děti. Na kindergeld https://www.preklady-nemeckeho-jazyka.cz/kindergeld/ má nárok pracující rodič, který ve společné domácnosti vychovává dítě. Je to velmi vysoká částka, kterou v rodinném rozpočtu pocítí asi každý. Byla by proto škoda nevyužít tuto možnost a přídavky nepobírat. Není snadné si o ně zažádat pokud neumíte velmi dobře německy, takže pokud potřebujete pomoct, obraťte se na mě. Žádosti o tuto dávku s klienty vyřizuji už několik let a moje roveň němčiny je tak vysoká, že překládám z němčiny i důležité listiny a dokumenty. Zároveň nabízím doučování. Jestli chcete vědět zda máte na tuto dávku nárok, kontaktujte mě. Na mém webu nadjet výpis nejčastějších situací, kdy hned uvidíte zda máte nárok nebo ne. Společně můžeme podat žádost o přídavky na dítě, vyřídím vám všechno co bude potřeba abyste mohli peníze čerpat co nejrychleji.