Jednorázové elektronické cigarety Dinner Lady

Jednorázové elektronické cigarety Dinner Lady


Značka Dinner Lady je mezi vapery známá především pro své příchutě a liquidy shake and vape. Nabízí totiž velmi výrazné příchutě, které uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky. Sortiment má seřazený do jednotlivých řad, kdy každá obsahuje jiné příchutě. Můžete si tak vychutnat liquidy ovocné, sladké, dezertové i tabákové.

Co možná ale nevíte je to, že značka Dinner Lady nabízí také jednorázové elektronické cigarety. Jednorázovky jsou populární zejména pro svou jednoduchost v používání. Po zakoupení stačí jen cigaretu vybalit z krabičky, odstranit ochranné obaly a krytky a můžete vesele vapovat. Sehnat se dají od nejrůznějších značek a v nejrůznějších příchutích. Svou oblibu si získaly také pro své výrazné chutě.

vapování

Z hlediska ekologie nejsou jednorázové elektronické cigarety nic dobrého, nicméně jsou skvělým nástrojem pro ty, které zajímá, jestli by jim vapování vůbec sedělo. Takto si to mohou vyzkoušet za pár korun. A může to být vaše záchrana, pokud se vám třeba na vaší elektronické cigaretě vybije baterka, a vy budete potřebovat nějakou náhradu, když třeba zapomenete doma nabíječku.

vape

U jednorázových elektronických cigaret Dinner Lady najdete stejné příchutě, jako u jejich shake and vape liquidů. Takže tu najdete například oblíbené dezertové příchutě jahodovou makronku nebo citrónový koláč. Dále zde najdete různé ovocné příchutě, třeba tropického ovoce, citrónu, manga nebo čerstvých jahod. Většina ovocných příchutích je s příměsí mentolu, takže na své si přijdou zejména fanoušci chladivých příchutí. Tyto jednorázovky se prodávají ve velmi elegantním designu. Mají podobu úzkých vapovacích per s kovovým odleskem a v elegantních barvách. Jejich používání je stejně jednoduché, jako i jiných elektronických cigaret. Jednoduše ji vybalíte z krabičky a můžete téměř okamžitě vapovat. Tak příjemné vapování.