Domácí dekorace.

Domácí dekorace.


Už jste někdy doma zkoušeli něco vyrobit, jako dekoraci v bytě? Není to vůbec jednoduché a váš dům tak krásně ožije. Například k výrobě jednoduchého věnce celoročního na vstupní dveře nebudete potřebovat nic složitého. Jedná se o polystyrénové dekorace, které nepůjdou ani poznat, že základem je samotný polystyrén. Ovšem, nemusí se jednat jen o věnec, z polystyrénu si můžete vyrobit na velikonoce krásné malované vajíčky. Do tvorby můžete zapojit i děti a udělat si tak krásný den, který vám ozdobí vaše bydlení. Z polystyrenových vajíček se dá vyrobit i krásný velikonoční zajíček nebo skořápka pro kuřátko a spousta dalších věcí, stačí, když budete mít jen trochu fantazie.

Polystyrénové dekorace

To je základem a ten, kdo jí nemá, může hledat na internetu, je zde spousta inspirací, jak si vyzdobit své zázemí. Najdete i přesně popsané návody jak na to a stačí si sehnat všechny potřebné věci a pustit se do toho. My si ukážeme jak jednoduše si vyrobit už zmiňovaný věnec na dveře, který může být celoroční. Základem bude polystyrenový věnec, který budeme omotávat nějakou pěknou barevnou stuhou nebo decentní květinovou látkou. Je jedno, jaký materiál zvolíte. Můžete na to použít například staré šaty, které již nenosíte a plánovali jste je vyhodit. Nebo nepotřebné tričko či halenku.

Polystyrénové dekorace

Výborné jsou také rukávy od mikiny, které můžete částečně vycpat vatou nebo nepotřebnou látkou a uděláte z plochého tvaru věnce něco, co vystupuje do prostoru. Když rukávy naplníte, můžete je omotat kolem věnce a doplnit například stužkou, která vám při dotažení vytvoří vlnkový vzhled. Pak už na věnec můžete umístit, co jen budete chtít. Můžete za něj něco zavěsit nebo na něj přidělat například látkové květiny. Mohou být i uháčkované nebo jen lehce v ruce sešité. Můžete si je dokonce i koupit. To záleží jen na vás, jak věneček dokončíte, aby se vám líbil. Je to jednoduché tak neváhejte a pusťte se do vyrábění.