Když se před vámi projde dívka v kozačkách nad kolena

Když se před vámi projde dívka v kozačkách nad kolena


Dívka vás chce okouzlit

Napadlo vás někdy zjistit, proč se ženám tolik zamlouvají kozačky nad kolena, a proč je tak rády obouvají? Odpověď hledejme v jejich konstrukci, zejména v přiléhavém tvaru, který těsně kopíruje ženské nohy. Ty totiž i v zimním období mohou působit jako velmi sexy část těla, a přiznejme si, že na ženách je toho „sexy materiálu“ tolik, že si vlastně uvědomíme, že tam patří úplně všechno.

muž a žena na procházce

Za krásnými ženskými nohami se ohlédne skoro každý normální chlap, a mnozí si i představí, že právě oni jsou ti šťastní, kteří si s nimi mohou pohrát a polaskat je, což může dovést oba partnery až k orgasmu. Při pohledu na přiléhavé kozačky, vyzdvihující oblé a štíhlé tvary lýtek, vnímáme, že žena je schopna svádět muže i v zimním období, kdy se zdá, že léto je daleko, a na pohled na obnažené bříško v dvoudílných plavkách na plovárně si musíme ještě pár měsíců počkat.

žena v kozačkách

Přeje si, abyste její boty vyzouval

Kozačky nad kolena také patří k dámské obuvi, s níž můžete vyrukovat až do ložnice. Mnoho mužů vzrušuje, když mohou partnerce boty vyzouvat až v posteli, a považují hrátky s obuví za milostnou předehru. Může vám to připadat jako fetišistická úchylka, ale opravdu to tak není, je to jen součást hry, s níž získává sex více vášně a rozkoše, a možná by stálo za to objasnit, proč právě vyzutí bot připadá mužům tak zajímavé.

Mohou za to zejména bosá chodidla, jejich božské tvary, barva a pro řadu mužské populace i jejich přirozená vůně. Víte o tom, že již známý renesanční malíř, spisovatel, vynálezce, hudebník, architekt i vizionář Leonardo da Vinci popisoval lidská chodidla za dílo hodné skutečného mistra stavitele, který v něm dokázal skloubit mnoho vlastností, a že zejména ta ženská vyvolávají u velkého procenta mužů obrovské vzrušení jen při samotném pohledu? Vnímejme tedy chodidla za další div světa, který máme k dispozici, a zařazujme je do erotických hrátek častěji.