Nejen za nájem, ale také i za služby

Nejen za nájem, ale také i za služby


To znamená za úklid v domě, výtah, odvoz odpadků. Takže, jste se celá rodina rozhodli, že si pořídíte vlastní bydlení, a to v domě na okraji města. To, abyste měli blízko do zaměstnání i do školy. Takže nyní ty peníze jsou pro vás velmi důležité. Během zimy si začnete shánět starší dům, abyste se na konci zimy mohli pustit do jeho oprav a připravit ho na přestěhování celé rodiny. Takže, jak to udělat s těmi financemi? Už jste byli sice v bance, ale bohužel, tam vám hypotéku neschválili. Ale vy víte, že se to může stát. Například máte zápis v registru, nebo nižší příjem, to vše stačí k tomu, aby vám půjčení peněz na koupi staršího domu neschválili.

kde vzít peníze

Tak se máte možnost obrátit na nebankovní společnost. Zde vám zaměstnanci vyjdou vstříc, nemusíte mít obavy. Tam vám poskytnou peníze na koupi staršího domu, ale nejen to, například i na pozemek. To kdybyste chtěli stavět nový dům, nebo si koupit mobilní dům, obchodně označovaný jako mobilheim. Takže se obraťte na společnost, která vám schválí svou pomoc o názvu nebankovní hypotéka. Ano, tam to jde bez problémů. Žádné poplatky předem, splácet můžete rok, ale také i třicet let, a splácení předem vůbec nevadí. A nemusí vadit nižší příjmy nebo zápis v registru.

 penízky z hypotéky

Jen musíte dodržet podmínku, a to jistit svou hypotéku nějakou nemovitostí. To je kvůli vašim splátkám takovou zárukou. Máte přece ve městě velikou garáž a to i v ideálním místě. Takže záruku již máte. A nebojte se, až hypotéku splatíte, bude zase garáž jen vaše. A nemusíte ji prodávat, protože po přestěhování na okraj města do vlastního domu, můžete garáž výhodně pronajímat. Takže již víte, jak si pomoci k penězům a máte nyní možnost, si pořídit vlastní bydlení, a to v domě na okraji města a samozřejmě s velkou zahradou. Takže nyní ty peníze jsou pro vás velmi důležité, jsou vlastně vaše nová budoucnost.