Pronajmout si kontejner na zahradu můžete i vy

Pronajmout si kontejner na zahradu můžete i vy


Pronájem kontejneru cena je položka, kterou zjišťují zájemci o dočasné skladové úložiště na vlastní zahradě. Jaké výhody má právě toto řešení v porovnání s jinými metodami?

Máte to u nosu – představte si, že musíte veškeré předměty z domu vynášet do auta a nechat odvážet na skladové úložiště u stěhovací firmy. Jestliže pak potřebujete zajít pro nějakou drobnost, vážíte dlouhou cestu kilometry až desítky kilometrů daleko, a to je nesmírně skličující a otravné. U stěhovací firmy máte sice vše uložené v bezpečí, ale je to neoperativní a v některých situacích velice komplikované.

kontejnery na lodi

Je to dostatečně velký prostor – chcete-li si uložit své věci například v případě rekonstrukce domu někam do garáže, do kůlny, do sklepa nebo k sousedům, můžete tu narazit na závažný problém nedostatku volného místa. Kam to vše vyskládáte, když potřebujete kompletně vyklidit obývák, ložnici a dětský pokoj? Kontejnery mají takové rozměry, s nimiž se do jejich útrob vejde takřka vybavení celého bytu. Jsou vysoké a široké dva a půl metru a na délku měří šest nebo dvanáct metrů. Lze je skládat i na sebe, a máte-li možnost do toho horního přistupovat například ve svahu nebo po štaflích, můžete do něj ukládat menší a lehčí předměty, například molitanové matrace, krabice s oblečením, hračky a sportovní potřeby atp.

plavba lodi s kontejnery

Ocelová krabice je jako trezor – kontejner sice není pancéřovaný, ale má uzamykatelná vrata a vzhledem k jeho konstrukci je každé násilné dobývání dovnitř dobře slyšet. To odrazuje zloděje, kteří navíc ani neví, co je uvnitř, protože tam není žádné okno ani jiný otvor.

Absence oken a větracích otvorů zajišťuje velmi důslednou ochranu před povětrnostními vlivy. Uvědomte si, že se kontejnery plaví i na moři, vyskládané na sebe do několika pater, a kde je bičují silné větry, a kde mohou snadno přijít do kontaktu se slanou mořskou vodou.