Udržte svůj bazén v kondici

Udržte svůj bazén v kondici


Každé léto nás počasí překvapí ještě vyšší teplotou, než na kterou jsme zvyklí. Teploty atakují až čtyřicet stupňů a tak není divu, že koupaliště jsou plná lidí, kteří touží po klidu, odpočinku a stínu. Značná část lidí ale uvítala možnost pořídit si svůj bazén. Ty byly ještě nedávno velice drahé, a tak jsme mohli v zahradách rodinných domů vidět hlavně nafukovací bazény.

bazén schody

Největší nevýhoda nefukovacího bazénu je v tom, že se opravdu snadno protrhne. I když se snažíte sebevíc abyste připravili pod nafukovací bazén pevné rovné položí bez rizika protrhnutí tenkého gumového pláště. Bohužel i přes veškerou snahu se čato tento typ bazénu protrhne i při dovádění ve vodě. A proto jsou to většinou jen vyhozené peníze.

  • Jaký bazén pořídit?

Existují plastové bazénové vany, které se nejčastěji zapouští do země. Tento typ bazénů je velice odolný vůči poškození a také vydrží venku přes zimu. Zapuštěné bazény jsou vyráběny tak aby měly dlouhou životnost. Jejich pořizovací cena je sice vyšší, ale rozhodně se vyplatí do nich investovat. U nás si vyberete bazén podle ceny i podle požadované velikosti. Nabízíme ovály, kulaté bazény, ale i tradiční obdélníky či čtverce.

  • Pokud toužíte po tom nejlepším co je k dostání na trhu s bazény, pořiďte si bazén se slanou vodou. Je to opravdový král mezi bazény. Budete mít kousek moře u sebe doma. Abyste měli v bazénu vždy čerstvou slanou vodu, budete potřebovat i příslušenství. Je to právě solnička VA SALT SMART C15 Bazenygluc.cz, která se postará o to, abyste měli slanou vodu podle vašich představ.

žena v bazénu

Ropě bazénů u nás koupíte i mnoho příslušenství, díky kterému bude váš domácí bazén na úplně jiné úrovni než kdybyste měli jen obyčejný. Vyberte si nový bazén pro celou vaši rodinu a užívejte si léto na maximum. Díky bazénu se na léto budete těšit daleko víc a užijete si spoustu zábavy.