Úklid v paneláku za vás obstarají profesionálové

Úklid v paneláku za vás obstarají profesionálové


Úklidové práce jsou činnost, kterou někteří lidé přímo z duše nesnáší, zatímco jiní si v ní libují. Kupříkladu se můžete dočíst, že jedním z typických znaků znamení Panny je smysl pro čistotu a pořádek, někdy až extrémní, a možná se vám také stalo, že jste vstoupili do bytu, do „panenského“ bytu, kde by se dalo z fleku prostírat na oběd třeba na koberci v předsíni. Jenže zdaleka to neplatí o každém z nás a život v panelovém domě je mnohdy obestřen soužitím s lidmi, co k úklidu nemají zrovna pozitivní vztah. Nasvědčuje tomu jejich příbytek i prostor před ním, a nemají se k tomu, alespoň jednou za měsíc či za tři týdny vytřít schodiště před svým bytem.

bytový dům

Když se pak na domovní schůzi řeší nepořádek v domě, což není zrovna nejlepší vizitkou pro jakoukoli návštěvu, a tvrdá kritika dopadá na hlavu těch, co úklidové práce zcela ignorují, nabízí se možnost využít služeb úklidu panelových domů profesionální firmou. Ta je placená z domovního fondu, tudíž to nepřináší výraznou finanční zátěž při rozpočítávání na jednotlivé partaje. A úklidová firma neřeší žádné mezilidské vztahy a rozepře v domě, přistupuje ke své práci jako v jiných objektech, tedy profesionálně – postará se o veškeré činnosti dle rozepsaného harmonogramu.

panelové domy

Mytí oken – čistá okna vždy svědčí o smyslu pro pořádek a takový dům působí na každého velmi příjemným dojmem, ovšem panelák, to jsou okna i v jedenáctém poschodí, a právě tam se mnozí zdráhají okno vůbec otevřít, natož pak jej umývat ze štaflí nebo ze židle. Pády z oken nejsou ničím výjimečným a vypadnout z takové výšky třiatřiceti metrů je zpravidla pokaždé rozsudek smrti. Úklidová firma se může postarat i o umývání oken jak ve společných prostorách, tak i na základě domluvy s jednotlivými majiteli či nájemníky bytů. Úklidové firmy jsou přístupné dohodám, a tak nebývá problém, pokud je zapotřebí provést i některé spíše nestandardní úkony, jako je čištění koberců, čalounění sedacích souprav nebo postelových matrací.