Vaše chorvatská chalupa

Vaše chorvatská chalupa


A děti už s ním pak mohou naložit, jak se jim zalíbí, ale vy jim tady necháte něco, co si do hrobu nevezmete. Ale do té doby si to můžete krásně užívat. Často Češi volí cestu, že si koupí chalupu někde v přírodě, na Vysočině nebo na horách a jezdí tam trávit víkendy jak v létě, tak i v zimě. No, ale řekněte si, to je taková trochu nuda a vás to moc neláká? Raději byste finance investovali do cestování? Jenže stejně pak nakonec vždycky skončíte v Chorvatsku, protože vás tam prostě táhne vaše srdce a naprosto jste si to tam oblíbili?

more

Máme pro vás takový nevšední tip na jednu investici, rádi bychom vám doporučili prodej bytu Chorvatsko. Ještě jste o tom neslyšeli? Máme tam krajany, kteří se tam rozhodli žít, tak se trochu snaží pomoci i těm lidem tady v České republice, kteří Chorvatsko pojali jako svojí takovou druhou domovinu a zprostředkovávají jím právě tuto skvělou příležitost, kdy si můžete koupit apartmán v bezprostřední blízkosti moře. Takový malý byteček, kde budete mít všechno vybavení, bude vám to připomínat domov, ale budete dýchat čerstvý mořský vzduch a snídat budete moci ryby. Všechno v krásném malebném městečku Žaborič, které je nedaleko města Šibenik, které je zhruba v půlce pobřeží mezi Zadarem na severu a Splitem na jihu. Prostě ta nejhezčí Dalmácie!

sibenik

Všechno se dozvíte na internetových stránkách najadranu.cz, kde máte váš budoucí apartmán popsaný, můžete si dokonce vybrat, protože se jedná o stavbu apartmánových domů, ve kterých se právě prodávají byty. A jeden z nich může být přímo váš! Můžete zde trávit dovolené, prázdniny, nebo třeba i váš důchod společně s vašimi dětmi a vnoučaty. Žádná auta, ale klidná lokalita a moře na dosah. Všechno bude dokončeno v příštím roce 2024, tak neváhejte moc dlouho, aby se na vás ještě dostalo. Využijte této atraktivní nabídky a udělejte si takovou chatu, kterou nikdo nemá!