Najděte si dobrého zubaře

Najděte si dobrého zubaře


Občas se člověk setká s tím, že je někdo protivný, divně na něho kouká na ulici, nebo má zvláštní. Ale to je ovšem opravdu něco jiného, než když přijdete k zubaři praha, kterému jste vlastně dali svou důvěru tím, že jste jeho pacientka a on na vás celou dobu v ordinaci otráveně kouká, má nepříjemný pohled. A když náhodou máte problém (například vás šíleně bolí zub, a právě kvůli tomu ho navštívíte), tak ten problém ani neřeší a radši řekne, že je všechno v pořádku a moc hysterčíte. Vím, o čem mluvím, protože jsem to taky zažila (už je to několik roků zpátky) a není to vůbec nic příjemného. Akorát potom máte chuť neřešit svoje problémy se zuby, i když máte například bolesti.

s

A potom radši trpíte doma, než abyste navštívili zubaře. Já si ale myslím, že pokud máte zubaře, který vám nevyhovuje, tak je lepší od něho prostě odejít a najít si nějakého jiného zubaře. Přece jenom je to lepší varianta. Jiný zubař už bude mít určitě lepší přístup. V Praze a vlastně v kterémkoliv větším městě se sice zubař blbě shání, ale to neznamená, že to je nemožné. Stačí, když tomu budete věřit a ono to půjde samo. Můžete se zeptat kamarádek, nebo kamarádů, jestli by vám někoho nedoporučili, nějakého dobrého zubaře, který je příjemný ke svým pacientům.

s

Anebo se můžete sami podívat na Googlu, jací zubaři v Praze jsou. Mají tam totiž i svoje recenze, takže hned za pár minut zjistíte, kteří zubaři jsou super a kteří za moc nestojí. Já si myslím, že na dnešní dobu jsou recenze obrovská výhoda pro lidi. A to neplatí jenom u zubařů. Je to tak například i když chcete něco od někoho koupit, tak se díváte, jaké má ten prodejce recenze, nebo když chcete zajít na danou pobočku DHL anebo České pošty, taky se můžete podívat na recenze. A tohle je asi ta největší výhoda moderních technologií ve světě. Přesvědčte se sami.